بزرگترین و مجهزترین آکادمی زبان‌های خارجی در خراسان شمالی

دوره‎‌های آنلاین

دوره‌های آنلاین خانه زبان

دوره‎‌های آنلاین خانه زبان در اشکال مختلف و برای نیازهای متنوع ارائه می‌شوند. این دوره‌ها در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته و با اهداف متنوع از مکالمه عمومی تا آیلتس برگزار می‌شوند. علاوه بر این، خانه زبان آمادگی دارد تا در صورت تقاضا بر اساس هدف و نیاز شما برنامه‌ریزی ویژه انجام دهد. مثلا اگر صاحب کسب و کاری هستید و نیاز به دوره‌ای مخصوص برای تقویت مهارتی خاص  در کارکنان خود هستید. کارشناسان ما نیاز و اهداف شما را بررسی کرده و دوره‌ای متناسب را برنامه‌ریزی می‌کنند. دوره‌های آنلاین موجود در خانه زبان را در ادامه می‌بینید.

دوره آنلاین بزرگسالان

دوره‌ی آنلاین مکالمه عمومی بزرگسالان

Business

دوره‌های آنلاین انگلیسی تجاری

IELTS online

دوره‌های آنلاین آیلتس

نوجوانان

دوره‌ی آنلاین مکالمه عمومی نوجوانان

ویژگی‌های کلاس‌های آنلاین خانه زبان

آموزش آنلاین خانه زبان در بسترهای پرطرفدار Adobe Connect و BigBlueButton به صورت دوره‎‌های آنلاین ترمیک برگزار می‌شوند. در این بسترها امکان فعالیت‌های گروهی و دو نفره فراهم است. نمی‌توان از تفاوت‌های کلاس حضوری و آنلاین چشم‌پوشی کرد. اما در خانه زبان تلاش بر این است که کمترین تفاوت کیفی میان این دو سبک وجود داشته باشد. ضمن اینکه مزایای کلاس‌های آنلاین را نیز نباید از یاد برد. به‌جز سهولت دسترسی به کلاس و عدم نیاز به رفت و آمد، امکانات که اینترنت و تکنولوژی در اختیارمان می‌گذارند در آموزش آنلاین موثرند. ما همواره تلاش می‌کنیم کلاس‌ها با مشارکت بالای زبان‌آموزان برگزار شوند تا آنها از بیشترین زمان برای تمرین را داشته باشند. 

کلاس آنلاین مناسب کیست؟

از مشکلاتی که برخی زبان‌آموزان در کلاس‌های حضوری با آن مواجهند، خجالت و فوبیای ورود به مکان‌های عمومی (Agoraphobia) است. در کلاس آنلاین اما این دشته از زبان آموزان می‌توانند در آرامش فضای آشنای اتاق خود زبان بیاموزند. برای عده‌ای، به دلیل مشغله‌ی بالا، رفت و آمد به کلاس (و زمانی که صزف این امر می‌شود) اگر غیرممکن نباشد، سخت است. کلاس آنلاین مشکل این عده را نیز حل می‌کند. همچنین نوجوانانی که به دلیل ساعت‌های طولانی حضور در مدرسه، رفت و آمد مجدد به کلاس تنها بر خستگیشان می‌افزاید. این مسئله درباره‌ی پدر و مادرانی که دغدغه‌ی رفت و آمد فرزندانشان به کلاس را دارند نیز صدق می‌کند. در خیلی از موارد محل زندگی شما ممکن است از شهر دور باشد و امکان رفت و آمد برایتان نباشد. یا در شهرهای بزرگ به دلیل ترافیک یا دوری از محل موسسه گزینه‌ی آنلاین را ترجیح دهید.