بزرگترین و مجهزترین آکادمی زبان‌های خارجی در خراسان شمالی

وبینار رایگان تربیت مدرس با موضوع Reflective Practice

خانه زبان بجنورد > اخبار > وبینار رایگان تربیت مدرس با موضوع Reflective Practice
وبینار رایگان تربیت مدرس - خانه زبان بجنورد
وبینار رایگان تربیت مدرس - خانه زبان بجنورد

اهمیت پیشرفت و به روز بودن در مشاغل حرفه‌ای بر کسی پوشیده نیست. مدرسان زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. از مهم‌ترین عوامل پیشرفت و کسب اطلاعات به روز، در کنار مطالعه کتب و مقالات، شرکت در کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های تربیت مدرس و سمینارهاست. از طرفی مشکلات ترافیک و حمل و نقل، مشغله‌ی زیاد و برنامه‌های کاری سنگین، و مشکلاتی ازین دست حضور فیزیکی در این جلسات را دشوار می‌سازد.

از این رو وبینارها (سمینارهای آنلاین) جایگزین مناسبی برای علاقه‌مندان به یادگیری و پیشرفت می‌باشد. شرکت در وبینارها بسیار ساده بوده و نیاز به امکانات پیچیده‌ای ندارد؛ یک گوشی تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ و اتصال به اینترنت کفایت می‌کند.

از این رو موسسه خانه زبان بجنورد از تمامی علاقه‌مندان به تدریس دعوت به عمل می‌آورد تا در وبینار تربیت مدرس با موضوع Reflective Practice شرکت نمایند. Reflective Practice نه تنها در زمینه‌ی تدریس، بلکه در تمامی مشاغل و حرف و مهارت‌هایی که می‌آموزیم کاربرد داشته و به پیشرفت در آن زمینه کمک می‌کند. این وبینار رایگان بوده و در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح برگزار می‌شود. جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید:

ورود به دوره

پست های مرتبط

دیدگاهی بنویسید

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

Recent News

آموزش زبان انگلیسی همگام با کتاب‌های روز
۱۵ دی ۱۳۹۸
متد آموزشی خانه زبان بجنورد
۱۵ دی ۱۳۹۸